Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta z językiem rosyjskim

PALEY EUROPEAN INSTITUTE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Paley European Institute jest filią amerykańskiego Instytutu utworzonego przez doktora Drora Paley'a – światowej sławy eksperta z zakresu ortopedii dziecięcej. Specjalizujemy się w leczeniu wrodzonych, rozwojowych i pourazowych schorzeń ortopedycznych małych i dorosłych pacjentów.

Naszą misją jest zapewnianie najwyższych standardów opieki nad pacjentem oraz zastosowanie najbardziej zaawansowanych technologicznie metod leczenia. Wyróżnia nas interdyscyplinarne podejście do procesu terapii, unikalna wiedza oraz emocjonalne zaangażowanie całego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa pacjentów Instytutu w języku rosyjskim (osobista, telefoniczna, mailowa), podtrzymywanie długofalowych relacji;
  • efektywna sprzedaż usług medycznych;
  • udzielanie informacji o ofercie;
  • koordynowanie procesu przygotowania pacjenta do operacji oraz przyjęcia na oddział, hospitalizacji i wypisu;
  • monitorowanie płatności wynikających z zaplanowanych wizyt/zabiegów;
  • ścisła współpraca z zespołem medycznym w celu zapewnienia przepływu informacji dla pacjenta;
  • współpraca z lekarzami i fizjoterapeutami;
  • dbanie o kompletność dokumentacji medycznej i utrzymywanie terminowego przepływu dokumentów;
  • zapewnienie miłej i sprawnej obsługi pacjenta zgodnie z procedurami i standardami PEI

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i w piśmie
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • empatia oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • sumienność i samodzielność, doskonała organizacja pracy
  • doświadczenie w branży medycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość pracy i doskonalenia w prężnie rozwijającym się zespole
  • przyjazną i wspierającą atmosferę
  • szkolenia branżowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę FitSport

Ogłoszenie archiwalne