Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi platformy E-Commerce + Marketplace (Amazon, Ebay.de)

ubierzsie.comO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja treści na stronie

  • Wprowadzanie opisów produktów - Rozwój i optymalizacja oferty na platformach marketplace: Amazon, Ebay, Allegro

  • Wprowadzanie działań optymalizacyjnych i marketingowych w celu zwiększenia sprzedaży na danym marketplace- Sukcesywne wdrażanie nowych projektów przy współpracy z działami z całej firmy - Dbanie o merytoryczną stronę sklepu internetowego

  • Obsługa zamówień i kontakt mailowy z klientami z rynków zagranicznych

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wysokiej znajomości obsługi komputera

  • Samodzielności i kreatywności

  • Znajomość podstaw SEO i branży ecommerce

  • Swobody w posługiwaniu się językiem pisanym -Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole - Systematyczności

  • Dobrej organizacji pracy i skrupulatności

  • Gotowości do nauki i zaangażowania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16 w biurze w Poznaniu

  • Możliwość częściowo pracy zdalnej

  • Ciekawą i twórczą pracę, w młodym zespole oraz w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Milą atmosferę