Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi ploterów drukujących

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 24.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

AVISA

Producent akcesoriów motoryzacyjnych poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Region: podlaskie

Opis stanowiska:

  • obsługa manualna ploterów drukujących
  • odpowiedzialność za prawidłową obsługę w/w urządzeń,
  • planowanie optymalnego wykorzystania urządzeń w zależności od przekazanych prac,
  • kontrola jakości wykonanych prac,
  • dbałość o bezpieczeństwo, przestrzeganie procedur BHP,
  • współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia ciągłości produkcji i dostaw.

Wymagania:

  • wykształcenie min, średnie,
  • wskazane doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • zdolności organizacyjne i manualne, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność obsługi oprogramowania ploterów
  • praktyczna znajomość programów graficznych: Corel.Adobe, Photoshop,
  • wyobraźnia oraz kreatywne podejście do pracy,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • rozwojowe środowisko pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AVISA A.Kujawa, L.Kujawa sp.j. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.