Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej i Umów z Klientami

ATAL S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klientów

  • przygotowanie prospektów informacyjnych

  • przygotowanie i kompletowanie dokumentów do umów deweloperskich/aktów notarialnych

  • kompletowanie dokumentów do banków

  • rejestrowanie danych Klientów w systemie CRM

  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej

  • monitoring wpłat Klientów oraz przygotowanie rozliczeń

  • wsparcie Klienta w procesie zakupu mieszkania

  • archiwizacja dokumentów

  • wspomaganie pracy Działu Sprzedaży

  • wsparcie przy funkcjonowaniu Biura Filii

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień związanych z Ustawą Deweloperską

  • komunikatywność

  • dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność

  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • dobra znajomość programu MS Office

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • pracę w młodym, ambitnym zespole

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ATAL S.A.

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Prowadzimy i przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, a także w Dreźnie we wschodnich Niemczech. Realizujemy duże i ciekawe projekty, które kształtują obraz największych polskich miast.

Wyniki sprzedaży od lat zapewniają nam czołową pozycję wśród firm w branży. Nasze działania służą spełnianiu marzeń o komfortowym mieszkaniu, wygodnym biurze i atrakcyjnych przestrzeniach usługowo-handlowych. Od startu działalności przekazaliśmy naszym klientom klucze do ponad 20 tys. lokali.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.atal.pl.

Przewiń do profilu firmy