Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.07.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 06.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Łódź
    W związku z rozwojem naszej jednostki biznesowej poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Posprzedażowej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie obsługą posprzedażową i roszczenia gwarancyjne oraz wszelkie inne kwestie podniesione przez klientów..

    Zadania:

    • Obsługa aktywności posprzedażnej i roszczeń gwarancyjnych oraz wszelkich innych kwestii podniesionych przez klientów po sprzedaży;
    • Ciągła praca nad budowaniem długotrwałych relacji z klientem;
    • Negocjowanie i ustalanie planów wdrożenia usługi gwarancyjnej z klientami, ram czasowych, zakresu i warunków;
    • Egzekwowanie wyników pracy w ramach organizacji;
    • Wewnętrzne i zewnętrzne raportowanie postępu prac w zakresie działań posprzedażnych;
    • Przygotowanie i wdrażanie planu i budżetu dla działań gwarancyjnych.

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowana inżynieria elektryczna lub mechaniczna;
    • Co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnej pozycji w branży produkcyjnej (B2B);
    • Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu budowy i eksploatacji transformatorów mocy;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego;
    • Płynność w czytaniu rysunków technicznych;
    • Gotowość do zagranicznych i krajowych podróży służbowych;
    • Asertywność i doskonałe myślenie analityczne;
    • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, niezbędne do efektywnego kontaktu z klientem;
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzule: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”