Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi posprzedażowej

Auchan

Auchan

Warszawska 153

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Reagowanie na potrzeby klienta zapewniając zaufanie klientów i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Zapewnienie terminowej realizacji obsługi posprzedażowej oraz najwyższej jakości obsługi klienta

  • Rozpatrywanie reklamacji i zwrotów klientów oraz przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na reklamacje klientów

  • Sporządzanie bieżącej dokumentacji obsługi posprzedażowej dotyczącej procesów reklamacyjnych

  • Znajomość i przestrzeganie przepisów i regulaminów serwisów zewnętrznych, prawa w zakresie reklamacji, ochrony danych osobowych oraz prawa przewozowego

  • Znajomość i przestrzeganie zapisów procedur wewnętrznych

  • Dbanie o powierzony towar z reklamacji i zwrotów

  • Bieżąca analiza przyczyn reklamacji i zwrotów oraz poszukiwaniu rozwiązań w celu ich wyeliminowania

  • Monitorowanie procesu reklamacji, sporządzanie dokumentów inwentaryzacyjnych, weryfikacja terminowości

  • Przyjmowanie przesyłek zwrotnych i reklamacyjnych od klientów i wprowadzanie do systemu wewnętrznego

  • Fizyczna kontrola zgodności przyjmowanych i wysyłanych reklamacji i zwrotów

Nasze wymagania

  • Co najmniej wykształcenie średnie

  • Co najmniej roczne doświadczenie w posprzedażowej obsłudze klienta

  • Znajomość procedur oraz obowiązujących norm prawnych dotyczących reklamacji i praw konsumenta w handlu tradycyjnym i internetowym oraz znajomości BOPIS i BORIS

  • Biegła obsługa komputera i pakietu MS Office

  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Znajomość procesów logistycznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy

  • Plan wdrożenia i pakiet szkoleń od 1 dnia pracy

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw w celu zapewnienia pozytywnych i wygodnych doświadczeń zakupowych klientom oraz realizacji efektywnej i skutecznej obsługi posprzedażowej dla kanału sprzedaży.

  • Rozwój w organizacji, której kultura oparta jest na pasji w obsłudze klienta i pasji do zdrowego i dobrego jedzenia.

  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1200 PLN brutto

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Auchan

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy