Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper mieszkaniowy, który od wielu lat realizuje projekty mieszkaniowe na terenie Polski oraz w miastach regionalnych.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta po sprzedaży mieszkania

  • Przygotowywanie dokumentacji do ubiegania się o finansowanie przez Klientów

  • Bieżące monitorowanie płatności Klientów

  • Przeprowadzanie procesu wprowadzenia zmian aranżacyjnych w lokalach

  • Tworzenie oraz weryfikacja aneksów, protokołów, pism dla klientów

  • Wprowadzanie danych do CMR oraz weryfikacja ich poprawności

Wymagania pracodawcy

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości mieszkaniowych

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office

  • Duża kultura komunikacyjna, umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu

  • Mile widziana dobra komunikacja w języku angielskim

Pracodawca oferuje

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole służącym pomocą i otwartym na dzielenie się wiedzą

  • Możliwość uczestniczenia w nowoczesnych projektach inwestycyjnych

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Benefity

  • siłownia w biurze