Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. obsługi prawnej

PGZ Stocznia Wojenna Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

Inżyniera Jana Śmidowicza 48

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa administracyjno – organizacyjna organów korporacyjnych Spółki, w szczególności Rady Nadzorczej

  • sporządzanie projektów uchwał w zakresie spraw wymagających uzyskania akceptacji/opinii/zgody organów korporacyjnych Spółki

  • współpraca z nadzorem właścicielskim w zakresie utrzymywania standardów Compliance w Spółce

  • tworzenie lub uczestniczenie w tworzeniu aktów wewnątrzkorporacyjnych, w tym procedur, regulaminów, instrukcji, wzorów dokumentów

  • bieżąca obsługa prawna Spółki

  • sporządzanie opinii prawnych, udzielanie porad prawnych oraz wyjaśnień w zakresie stosowania prawa

  • uczestniczenie w negocjacjach w przedmiocie zawarcia umów, ich zmian lub rozwiązania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze na kierunku prawo

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w działach prawnych firm produkcyjnych lub kancelariach obsługujących firmy produkcyjne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność organizacji własnej pracy i samodzielności w realizacji zleconych zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów informacji prawnej

To oferujemy

  • dużą różnorodność zadań

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego

  • możliwość rozwoju

  • pracę w miłej atmosferze

  • wsparcie zespołu w codziennej pracy oraz komfortowe warunki pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

PGZ Stocznia  Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

Przewiń do profilu firmy