Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Prawnej - Prawnik

Unilink S.A.O firmie

  • Raszyn (pow. pruszkowski)

    Raszyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w departamencie prawnym grupy kapitałowej Unilink S.A. pod nadzorem radców prawnych/adwokatów z wieloletnim doświadczeniem w obszarze doradztwa prawnego na rzecz podmiotów rynku finansowego

  • Czuwanie nad zapewnieniem zgodności działalności spółek z grupy kapitałowej Unilink S.A. z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie ustawy o dystrybucji ubezpieczeń, ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej, RODO, ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu

  • Sporządzanie oraz analizowanie projektów umów (w szczególności umów agencyjnych)

  • Sporządzanie opinii prawnych dotyczących bieżącej działalności spółek z grupy kapitałowej Unilink S.A.

  • Wdrażanie i monitorowanie funkcjonowania procedur wewnętrznych ( compliance)

  • Nadzór nad obiegiem i archwizacją dokumentów

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dotyczących zagadnień ochrony danych oraz z zakresu compliance

  • Prowadzenie korespondencji prawnej z urzędami i organami nadzoru: w szczególności KNF i PUODO

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (magister prawa lub aplikant 1 roku)

  • Atutem będzie doświadczenie zawodowe w zespole prawnym lub kancelarii - szczególnie istotne będą doświadczenia we współpracy lub w prowadzeniu obsługi prawnej podmiotów rynku ubezpieczeniowo-finansowego

  • Znajomość prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, administracyjnego, a także ustawy o dystrybucji ubezpieczeń (IDD) oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)

  • Umiejętność sporządzania pism procesowych, pism do organów administracji publicznej oraz organów nadzoru tj. KNF, PUODO

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, umiejętność korzystania z systemów informacji prawnej

  • Rzetelność i proaktywność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz nastawienie na dostarczanie wysokiej jakości w obsłudze klientów wewnętrznych – biznesowych

  • Umiejętność zarządzania swoimi zadaniami oraz wyznaczania priorytetów

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym płynne posługiwanie się językiem, również przy tworzeniu wypowiedzi pisemnych, w zakresie realizowanych zadań

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Szereg ciekawych wyzwań, możliwości rozwoju i realny wpływ na sukcesy firmy

  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Swobodę wyboru formy zatrudnienia w zależności od Twoich potrzeb

  • Atrakcyjne warunki finansowe i dostęp do pakietu benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Unilink S.A.

Wiodący dystrybutor ubezpieczeń w Polsce, posiadający w ofercie produkty 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych, operujący ogólnopolską siecią sprzedaży ponad 13.000 Agentów.

Przewiń do profilu firmy