Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Obsługi Prawnej

RTV EURO AGDO firmie

  • Muszkieterów 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

RTV EURO AGD

Muszkieterów 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie prawnego wsparcia w działaniach marketingowych firmy (tworzenie regulaminów promocji, standardów i procedur, współtworzenie komunikacji marketingowej w oparciu o zgodność z prawem).

  • Przygotowywanie, weryfikacja i analiza treści umów oraz warunków handlowych celem zabezpieczenia interesów Spółki.

  • Przygotowywanie opinii i interpretacji w odniesieniu do aktów prawnych oraz zmian legislacyjnych.

  • Aktywne uczestnictwo i wsparcie w rozmowach i negocjacjach handlowych w oparciu o zgodność z prawem.

  • Samodzielne prowadzenie projektów dot. dostosowania procedur wewnętrznych firmy do wymogów prawnych.

  • Bieżące udzielanie opinii i konsultacji dotyczących prawa handlowego, rekomendowanie rozwiązań, uzgadnianie stanowiska prawnego w danej sprawie oraz wskazywanie ryzyka poszczególnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze.

  • Min. 5-letnie doświadczenie jako radca prawny inhouse lub kancelarii prawnej przy obsłudze firm handlowych.

  • Doświadczenie w praktycznym stosowaniu przepisów w zakresie prawa handlowego.

  • Umiejętność sporządzania dokumentów korporacyjnych, umów handlowych, opinii prawnych.

  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, a także silny zmysł handlowy.

  • Samodzielność w wykonaniu zadań i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

  • Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Praktyczne i biznesowe podejście do problemów w zakresie świadczonych usług.

  • Dokładność, terminowość i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.

  • Doskonała umiejętność organizowania pracy własnej, umiejętność pracy w grupie, elastyczność w działaniu.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na płynną komunikację.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie, która przez ostatnie 30 lat świadomie budowała swoją pozycję rynkową.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Opieka medyczna i szeroki dostęp do usług zdrowotnych.

  • Karta sportowa i dostęp do wielu obiektów sportowych.

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach biznesowych z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem.

  • Przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatyw.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy