Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi prawno-korporacyjnej

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.

    firma zajmująca się produkcją i modernizacją taboru szynowego,
    w związku z dynamicznym rozwojem i nowymi kontraktami,
    zatrudni na stanowisko
    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    Osoba, zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

    • świadczenie wewnętrznej pomocy prawnej poprzez m.in. sporządzanie opinii prawnych i/lub stałą współpracę z kancelariami prawnymi
    • nadzór nad obiegiem dokumentów prawnych
    • reprezentowanie Spółki w negocjacjach i spotkaniach biznesowych
    • opracowywanie umów i dokumentów oraz przygotowywanie odpowiedzi na pisma urzędowe
    • udział w tworzeniu i redagowaniu wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur itd.)
    • pomoc w obsłudze spraw wynikających z bieżącej działalności firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziane uprawnienia radcy prawnego lub adwokata)
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok, preferowane przynajmniej 2 lata)
    • znajomość prawa cywilnego, pracy, handlowego i gospodarczego
    • doświadczenie w negocjowaniu, opracowywaniu i opiniowaniu umów
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • dyspozycyjność i terminowość
    • samodzielność i bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
    • umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się problemy i podejmowania decyzji

    Oferujemy:

    • możliwość ustalenia formy zatrudnienia (w szczególności, w przypadku radcy prawnego i adwokata)
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • w przypadku umowy o pracę:
      • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
      • liczne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów i kolonii, karnety sportowe, paczki i świadczenia świąteczne itp.)
      • możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego i awansu

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert, klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Szanowni Państwo, pragniemy poinformować iż:
    1) Administratorem Państwa danych osobowych jest H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 223/229, 61-485 Poznań,
    2) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom gospodarczym/instytucjom,
    3) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia,
    4) Podanie danych osobowych jest dobrowolne,
    5) Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na naszej stronie internetowej http://fpspoznan.pl/dokumenty/ogloszenia/Obow_infor_FPS.pdf oraz na terenie zakładu.