Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Procesów Sprzedaży Produktów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vivus.pl jest największym polskim pożyczkodawcą online, który obsługuje ponad pół miliona klientów. Spółka oferuje pożyczki na okres do 30 dni, do kwoty 4 tys. zł, które są spłacane jednorazowo.

    Poszukiwana, Poszukiwany …
    Miejsce pracy: Warszawa
    Specjalista_BO

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Obsługa procesów sprzedaży dwóch produktów
    • Przyjmowanie i obsługa dokumentacji Klienta oraz wprowadzanie danych do systemów
    • Wycena aut używanych i ocena zmiany ich wartości w czasie
    • Weryfikacja zmian w dowodzie rejestracyjnym po wpisaniu współwłaściciela do dowodu rejestracyjnego pojazdu
    • Weryfikacja AC/OC
    • Przygotowywanie dokumentów dla Klienta i ich weryfikacja
    • Archiwizowanie dokumentów i ich monitorowanie
    • Raportowanie wyników do przełożonego

    WYMAGANIA:

    • Min. roczne doświadczenie na stanowisku rzeczoznawcy mobilnego
    • Znajomość programów do obsługi szkód komunikacyjnych (przede wszystkim Eurotax)
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
    • Komunikatywność i umiejętność pracy z Klientem oraz w zespole
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • Dokładność i systematyczność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Prawo jazdy kat. B
    Nie zwlekaj, wyślij swoje CV i dołącz do nas.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę + konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pracę na pełny etat w systemie zmianowym w dniach od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6-23
    • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu działającej w konkurencyjnej branży
    • Środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów
    • Pracę w dynamicznym zespole pełnym ambitnych i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów

     Aplikacje w języku polskim i angielskim prosimy przesyłać na adres e-mail:

    CV@Vivus.pl

    W tytule e-maila prosimy o wpisanie nr referencyjnego “ Specjalista_BO”
    Ogłoszenie jest ważne do 13.03.2015

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774343" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774343 data-apply="popup"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm./praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774343" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774343 data-apply="popup"

    Osoby zainteresowane również udziałem w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez grupę 4Finance Sp. z o.o.. zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.