Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1223 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Procesów Sprzedaży Produktów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vivus.pl jest największym polskim pożyczkodawcą online, który obsługuje ponad pół miliona klientów. Spółka oferuje pożyczki na okres do 30 dni, do kwoty 4 tys. zł, które są spłacane jednorazowo.

    Poszukiwana, Poszukiwany …
    Miejsce pracy: Warszawa
    Specjalista_BO

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Obsługa procesów sprzedaży dwóch produktów
    • Przyjmowanie i obsługa dokumentacji Klienta oraz wprowadzanie danych do systemów
    • Wycena aut używanych i ocena zmiany ich wartości w czasie
    • Weryfikacja zmian w dowodzie rejestracyjnym po wpisaniu współwłaściciela do dowodu rejestracyjnego pojazdu
    • Weryfikacja AC/OC
    • Przygotowywanie dokumentów dla Klienta i ich weryfikacja
    • Archiwizowanie dokumentów i ich monitorowanie
    • Raportowanie wyników do przełożonego

    WYMAGANIA:

    • Min. roczne doświadczenie na stanowisku rzeczoznawcy mobilnego
    • Znajomość programów do obsługi szkód komunikacyjnych (przede wszystkim Eurotax)
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
    • Komunikatywność i umiejętność pracy z Klientem oraz w zespole
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • Dokładność i systematyczność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Prawo jazdy kat. B
    Nie zwlekaj, wyślij swoje CV i dołącz do nas.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę + konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pracę na pełny etat w systemie zmianowym w dniach od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6-23
    • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu działającej w konkurencyjnej branży
    • Środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów
    • Pracę w dynamicznym zespole pełnym ambitnych i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów

     Aplikacje w języku polskim i angielskim prosimy przesyłać na adres e-mail:

    CV@Vivus.pl

    W tytule e-maila prosimy o wpisanie nr referencyjnego “ Specjalista_BO”
    Ogłoszenie jest ważne do 13.03.2015

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774343" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774343 data-apply="popup"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm./praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774343" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774343 data-apply="popup"

    Osoby zainteresowane również udziałem w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez grupę 4Finance Sp. z o.o.. zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.