Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi procesu sprzedaży

Kilargo

Kilargo

Piotrkowska 60

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Administracyjna obsługa klientów firmy (sieci handlowe),

  • Sporządzanie raportów i zestawień na bieżące potrzeby firmy oraz klientów,

  • Koordynowanie procesu reklamacji od klienta,

  • Koordynowanie procesu zamówień i działań promocyjnych klientów,

  • Monitorowanie terminowości realizacji zobowiązań klientów,

  • Aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów,

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub realizacji obowiązków administracyjnych,

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży oraz w prowadzeniu projektów sprzedażowych,

  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów typu ERP (np. SAP, Microsoft Dynamics AX),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1+,

  • Umiejętność współpracy i budowania pozytywnych relacji,

  • Samodzielność, innowacyjność, proaktywność w działaniu.

To oferujemy

  • Dla osób chcących się rozwijać – naukę od podstaw całego procesu sprzedaży i obsługi klienta, możliwość poszerzania kompetencji oraz w przyszłości nawiązywania nowych kontaktów na rynku lodowym,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z polskim producentem, będącym jednym z czołowych producentów i sprzedawców lodów w Polsce,

  • Współpracę z profesjonalnym, wspierającym i komunikatywnym zespołem fachowców,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),

  • Pełen proces wdrożenia, wsparcie Przełożonego, Opiekuna wdrożenia i działu Sprzedaży, możliwość poznania od podstaw całego procesu sprzedaży w firmie,

  • Pakiet benefitów: możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, platforma e-learningowa do nauki języka angielskiego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, paczki lodowe, dofinansowanie do okularów korekcyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

Kilargo

Kilargo Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży lodów, głównie pod markami własnymi na zamówienie sieci handlowych. Zastosowanie w procesie produkcji najnowocześniejszych technologii i parku maszynowego pozwala nam na wyprodukowanie każdego rodzaju lodów. Nasza doświadczona kadra jest w stanie zapewnić odbiorcom wsparcie na każdym etapie produkcji od prac koncepcyjnych i projektowych po produkcję. W Łodzi usytuowane jest Biuro Handlowe, lecz powstaliśmy w Chechle Pierwszym pod Pabianicami, gdzie do dzisiaj znajduje się jeden z naszych zakładów produkcyjnych, drugi natomiast jest w Kaliszu. Oprócz lodów pod markami własnymi, zajmujemy się również produkcją lodów pod naszym brandem – Augusto (lody Gulliver, lody familijne, Gucio, Bambo, Ice Monster itd.) oraz na potrzeby innych firm z branży spożywczej. Nasze produkty są obecne nie tylko w Polsce, ale w całej Europie, północnej i środkowej Afryce, w Azji oraz w Ameryce Południowej.

Przewiń do profilu firmy