Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Procesu Zamówień

LemonHR

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków na stanowisku będzie obejmował:

• przygotowywanie ofert handlowych;

• obsługę systemową przyjmowania zamówień i kreowania dokumentów wewnętrznych (SAP);

• fakturowanie i nadzór nad procesem wysyłki zamówień (obieg dokumentów transportowych);

• wsparcie Działu Handlowego w zakresie podstawowego kontaktu z klientem celem uzyskania informacji zwrotnej po ofercie;

• przygotowanie przesyłek pod wysyłkę i współpracę z firmami transportowymi/kurierskimi.

Nasze wymagania

Aby nasz idealny Kandydat/nasza idealna Kandydatka wypełniał/-ła obowiązki na odpowiednim poziomie, oczekujemy:

• min. 3-miesięcznego doświadczenia w pracy z SAP (preferencyjnie w module Sales & Distribution; administrowanie dokumentami ofert handlowych, zamówień, faktur);

• swobody w posługiwaniu się narzędziami pakietu MS Office (szczególnie Excel, PowerPoint, Outlook, Word);

• znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę systemów (B1);

• terminowości, rzetelności i sumienności, które przysłużą się zespołowi i firmie jako całości;

• komunikatywności i nastawienia na współpracę;

• zrozumienia roli wsparcia obsługi klienta / działu handlowego;

• pierwiastka umysłu ścisłego i otwartości na środowisko techniczne.

To oferujemy

Wśród szerokiego zakresu korzyści na stanowisku wymienimy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną;

• pakiet korzyści pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, świadczenia urlopowe);

• stabilność zatrudnienia w firmie o zachodnioeuropejskich standardach;

• jakościowe narzędzia pracy, program wdrożeniowy z niezbędnym zakresem szkoleń;

• partnerską atmosferę i środowisko, w którym praca jest przyjemna.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

LemonHR, od 2015 roku działająca ogólnopolsko, ale i w skali międzynarodowej agencja HR, której misją jest przyczynianie się do rozwoju rynku pracy – pracowników, firm, społeczności lokalnych. Łącząc wieloletnie doświadczenie i chęć poznania potrzeb naszych klientów - wyspecjalizowaliśmy się w usługach rekrutacyjnych oraz zatrudnianiu personelu.

Naszym Klientem jest Polski oddział (lokalizacja w północnej części Łodzi) renomowanego producenta i dostawcy na globalną skalę rozwiązań w obszarach szybkozłączy przemysłowych oraz robotyki, mechatroniki. Blisko 25-letnia obecność na polskim rynku to czas, w którym firma zdobyła uznanie rynkowe, cieszy się znakomitą opinią pośród pozyskanych klientów, ze względu na jakość produktów i specjalistyczną obsługę. Wysoki standard aktywności sprzedażowych wymaga sprawnego zaplecza biurowego, w związku z czym do zespołu poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Procesu Zamówień (SAP)

* Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.