Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi projektów naukowych

AGENCJA BADAŃ MEDYCZNYCHO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Agencja Badań Medycznych jest państwową osobą prawną odpowiedzialną za rozwój badań naukowych w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, powołaną ustawą z dnia 21 lutego 2019 r. o Agencji Badań Medycznych. ABM jest podmiotem, który ma tworzyć innowacyjny system opieki zdrowotnej. Jej funkcjonowanie przyniesie wymierne korzyści dla pacjentów - pozwoli ocenić, które nowe technologie medyczne i metody terapeutyczne powinny być stosowane dla zaspokojenia potrzeb społeczeństwa.

ABM będzie prowadziła działalność analityczną w zakresie oceny podejmowanych decyzji i ich wpływu na koszty funkcjonowania systemu ochrony zdrowia. Opracowane analizy pozwolą na przedstawienie konkretnych rozwiązań, dzięki którym system opieki zdrowotnej będzie mógł funkcjonować w bardziej wydajny sposób.

Wspieranie rozwoju nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz przyczynianie się do wzrostu innowacyjności polskiej medycyny to najważniejsze cele, jakie zostały postawione przed nowo utworzoną Agencją Badań Medycznych, której główną rolą będzie zapewnienie finansowania dla analiz i badań klinicznych w ochronie zdrowia.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w procesach związanych z tworzeniem dokumentacji konkursowej, rozpatrywaniem protestów od wyników konkursu, ustalaniem wyników konkursów, zawieraniem umów z beneficjentami projektów realizowanych przez Wydział Finansowania Projektów, udzielaniem informacji dot. konkursów, współpracą z ekspertami zewnętrznymi.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie przy tworzeniu dokumentacji konkursowej w ramach prowadzonych konkursów przez Wydział Nauki i Finansowania Projektów;
  • Udział w bieżącej obsłudze konkursów ogłaszanych przez Agencję;
  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej konkursów;
  • Udział w procesach formalnej weryfikacji wniosków aplikacyjnych;
  • Udział w pracach zespołów oceny wniosków;
  • Udział w rozpatrywaniu protestów od wyników konkursów;
  • Wsparcie przy opracowywaniu list rankingowych;
  • Wsparcie przy zawieraniu umów o dofinansowanie;
  • Czynności związane z prowadzeniem bazy ekspertów zewnętrznych Agencji, w tym opieka nad procesem zawierania umów ramowych;
  • Współpraca z ekspertami biorącymi udział w procesie oceny wniosków o dofinansowanie (w tym udział w doborze ekspertów, nawiązywanie współpracy, powierzanie/odbiór prac, wydawanie opinii merytorycznych, etc.);
  • Czynności związane z rozliczeniem finansowym ekspertów, z którymi współpracuje Wydział Finansowania Projektów zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, rachunkowość, zarządzanie);
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe  w czynnościach związanych z przygotowaniem dokumentacji konkursowej, oceną wniosków o dofinansowanie, realizacją programów finansowanych ze środków krajowych i/lub zagranicznych;
  • Doświadczenie w  realizacji programów finansowanych ze środków krajowych i/lub zagranicznych;
  • Znajomość ustawy o rachunkowości;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz skrupulatność.
  • Kreatywność, zaangażowanie i chęć rozwoju;
  • Znajomość ustawy o Agencji Badań Medycznych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego reagowania na pojawiające się trudności;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole;
  • Wysoka kultura osobista.

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • Znajomość przepisów o finansach publicznych;
  • Znajomość tematyki związanej z udzielaniem pomocy publicznej;
  • Znajomość Prawa zamówień publicznych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość zagadnień związanych z badaniami klinicznymi.

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającej się, młodej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczania
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”)
  • Dofinasowanie do wypoczynku oraz do zakupu okularów korekcyjnych lub soczewek
  • Praca w zespole profesjonalistów, dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazne warunki pracy i miła atmosfera pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.

W przypadku osób o wyższych kwalifikacjach niż wymagane istnieje możliwość zatrudnienia na wyższe stanowisko.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie podpisanego życiorysu wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w terminie do dnia 31 maja 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę: https://www.abm.gov.pl/  - zakładka praca.

Szczegółowe informacje nt. ogłoszenia oraz zasad aplikowania dostępne na stronie: https://abm.gov.pl/pl/praca/nabory-w-toku/917,po-Prezes-Agencji-Badan-Medycznych-oglasza-nabor-na-stanowisko-SpecjalistaStarsz.html

Ogłoszenie archiwalne