Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi projektów

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Grochowska 35, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Sp. z o.o. Sp.k.

Grochowska 35

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie projektami unijnymi

  • sporządzanie wniosków o płatność w części merytorycznej i finansowej

  • kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi/Zarządzającymi

  • doradztwo i wsparcie merytoryczne Klienta na każdym etapie realizacji projektu

  • koordynacja działań związanych z realizacją zadań projektowych

  • prace administracyjne związane z obsługą projektów

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy, budowanie trwałych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • wskazane doświadczenie w pracy w ramach zespołu zarządzającego przy realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych

  • biegła obsługa komputera w szczególności pakietu MS Office, znajomość systemu SL

  • dobra organizacji pracy

  • chęć rozwoju i nauki

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość podstawowych Aktów prawnych, Zasad oraz Wytycznych regulujących realizację projektów w ramach krajowych i regionalnych programów operacyjnych

To oferujemy

  • umowę o pracę spełniającą Twoje oczekiwania

  • atrakcyjne wynagrodzenie, motywacyjny system premiowy oraz benefity pozapłacowe

  • elastyczny czas pracy

  • kompleksowy system wprowadzenia do pracy na stanowisku

  • możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy, kompetencji i kwalifikacji poprzez system szkoleń

  • perspektywę rozwoju – wspólnie wyznaczamy ścieżkę Twojego rozwoju

  • wsparcie doświadczonych specjalistów

  • możliwość zdobywania doświadczenia przy ciekawych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • 13 pensja

  • pakiet szkoleń wewętrznych

  • stojak na rowery

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych w Poznaniu. Od 17 lat skutecznie świadczymy kompleksowe usługi na rzecz Jednostek Samorządu Terytorialnego na terenie całej Polski, w zakresie: pozyskiwania dotacji i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych i krajowych, oraz tworzenia samorządowych dokumentów strategicznych, planistycznych i sprawozdawczych.

Przewiń do profilu firmy