Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. obsługi projektów z j. niemieckim

MONDI Polska

  • Koblencja, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa projektu związanego z poszukiwaniem ofert zakwaterowania dla naszych pracowników w Niemczech

  • Bezpośrednie spotkania z kwaterodawcami (delegacje na teren Niemiec)

  • Codzienna komunikacja telefoniczna i mailowa w j. niemieckim

  • Negocjowanie warunków współpracy z osobami wynajmującymi mieszkania

  • Koordynowanie procesu terminowego i jakościowego zapewnienia zakwaterowania

Nasze wymagania

  • Dobrze komunikujesz się w j. niemieckim

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B oraz praktykę w kierowaniu autem

  • Jesteś dyspozycyjny/a do wyjazdów służbowych

  • Zdobyłeś/aś doświadczenie w obsłudze klienta

  • Cechuje Cię zaradność i nastawienie na szukanie rozwiązań

  • Masz dar przekonywania i świetnie wyszukujesz informacje

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód na delegacje)

  • Możliwość wykorzystywania j. niemieckiego w praktyce

  • Pracę w chmurach z 16-go piętra Andersia Tower

  • Indywidualnie dopasowaną ofertę szkoleń

  • Bogaty pakiet benefitów, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną i system kafeteryjny MyBenefit, bezpłatną siłownię w naszym biurowcu, codzienną dawkę witamin (owoce, soki)

  • Współpracę ze zgranym, wspierającym zespołem

  • Szkolenie wdrożeniowe - zapoznanie ze standardami pracy Mondi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Nie ma drugiego tak zgranego zespołu jak nasz!

  • W naszej pracy kierujemy się jasno określonymi wartościami

  • Mając świadomość wpływu naszej organizacji na otoczenie angażujemy się w działania z zakresu Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable HRM)

  • Jesteśmy członkami programu EKOlogiczni w Biznesie

  • Wsłuchujemy się w potrzeby naszych pracowników, prowadząc szeroko zakrojone działania z zakresu Employer Brandingu

  • Dbamy o środowisko: segregujemy odpady, ograniczamy zużycie papieru i plastiku, angażujemy się w akcje mające na celu ochronę środowiska naturalnego

  • Podejmujemy inicjatywy sportowe, mając na uwadze wzajemne zdrowie i dobre samopoczucie

  • Wspieramy lokalną społeczność m.in. świetlicę socjoterapeutyczną oraz domy dziecka

Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Przewiń do profilu firmy