Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi projektu

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 07.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kompass Consulting - jesteśmy prorozwojową grupą doradczą wspierającą firmy i instytucje. Oferujemy usługi finansowe (leasing, kredyt, dotacje UE), rozwojowe (szkolenia, coaching, kursy zawodowe) i pośrednictwa pracy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    SPDSOP/11/2018

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi;
    • przygotowanie zgodnie ze wzorem i standardami zapytań ofertowych oraz rozeznań rynku;
    • przygotowanie materiałów promocyjnych niezbędnych do realizacji projektu: ulotki, plakaty;
    • przygotowanie kampanii promocyjnej: m.in.: stworzenie strony facebook;
    • wyszukiwanie podwykonawców: m.in. doradca zawodowy, doradcy klienta, pośrednik pracy, trener zatrudnienia wspieranego;
    • przygotowanie oraz uzupełnienia ewaluatora (wewnętrzne narzędzie do weryfikacji kwalifikowalności Uczestników);
    • rekrutacja uczestników;
    • spotkania z potencjalnymi uczestnikami;
    • przygotowywanie części merytorycznej wniosku o płatność;
    • przyjmowanie dokumentów od uczestników wraz z analizą ich kwalifikowalności do projektu.

    Wymagania:

    • minimum rok doświadczenia w koordynacji projektów unijnych,
    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość rynku szkoleniowego,
    • znajomość zasad realizacji projektów unijnych w ramach perspektywy 2014-2020,
    • bardzo dobra znajomość MS Office,
    • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w młodym i ambitnym zespole,
    • jasną ścieżkę rozwoju kariery w ramach firmy,
    • możliwość rozwoju osobistego, edukacji, szkoleń itp.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja Zatrudnienia Kompass Invest Sp. z o.o. wpisana pod numerem 12177 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski i Zagranicy.