Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Przedsiębiorców

ING Bank Śląski S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • zwiększanie portfela kredytów dla segmentu Przedsiębiorców,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • realizacja zadania leasingu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe ekonomiczne,

  • Min. trzyletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów lub usług bankowych- prawo jazdy kat B

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Znajomość i umiejętność korzystania z nowoczesnych technologii (bankowość mobilna, smartfon, tablet, przeglądarki internetowe) na poziomie umożliwiającym edukowanie innych pracowników,

  • Umiejętność sprawnego poruszania się we wszystkich kanałach obsługi klienta, a w szczególności: komunikacja teams , mail i telefoniczna,

  • Umiejętność asystowania i edukowania klienta przy wykorzystaniu bankowości mobilnej, internetowej, nowoczesnych metod płatności,

  • Bardzo dobra znajomość oferty produktowej i usługowej dla klienta z segmentu Przedsiębiorców

  • Bardzo dobra umiejętność diagnozowania potrzeb klientów, prezentacji oferty oraz finalizowania procesu sprzedaży,• Bardzo dobra znajomość obowiązujących standardów obsługi klienta,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z trudnymi klientami,

  • Znajomość oferty konkurencji,

  • Znajomość lokalnego rynku przedsiębiorców,

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność poszukiwania informacji,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie intermediate

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne