Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi przesyłek międzynarodowych

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Poznańska 10, Pyskowice 44-120

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. obsługi przesyłek międzynarodowychNumer ref.: SGU/2020/07/Pyskowice

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres zadań:

  • Obsługa przesyłek międzynarodowych w zakresie przyjęcia i wyprawienia międzynarodowych linii drobnicowych oraz linii importowych bezpośrednio od Klienta,
  • Odpowiedzialność za zdarzenia trackingowe oraz jakość wyprawianych linii,
  • Kontakt z partnerem, PU, opiekunem Klienta, szefem zmiany, brygadzistą, przewoźnikiem.

Oczekiwania:

  • Umiejętność komunikowania się w sposób klarowny i rzeczowy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Duża samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomość programu CIEL,
  • Znajomość procedur w biznesie międzynarodowym.

Warunki zatrudnienia:

  • Godziny pracy: 7:00-15:00; 15:00-23:00
  • Miejsce pracy: ul. Poznańska 10, 44-120, Pyskowice

Kultura i rozwój:

  • Możliwość udziału w corocznych wydarzeniach firmowych,
  • Możliwość organizacji lub wzięcia udziału w akcjach: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do edukacji po przepracowanym roku (studia podyplomowe, szkolenia, kursy),
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji: rekrutacje wewnętrzne pozwalają wielu naszym pracownikom zdobywać nowe doświadczenia zarówno w strukturach DB Schenker w Polsce, jak i w oddziałach naszej firmy za granicą.

Benefity:

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover oraz karty Multisport
  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego oraz ubezpieczenia na życie
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia za polecenie znajomych do pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy