Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi recepcji

Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o.

  • Ściegiennego 3, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Ściegiennego 3

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań w zakresie obsługi recepcji

  • wykonywanie zadań związanych z ewidencjonowaniem ruchu osobowego, zgodnie z instrukcjami i procedurami regulującymi zasady postępowań

  • udział w obiegu korespondencji

  • przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji

  • rejestrowanie gości, wydawanie przepustek

  • wydawanie/przyjmowanie kluczy/kart dostępu do pomieszczeń wraz z prowadzeniem ich ewidencji

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wykształcenie średnie

  • znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • doskonała organizacja pracy, elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność, asertywność, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w godzinach 6:30-18:30

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • program wdrożeniowy

  • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e-learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON

  • przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy