Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Roszczeń

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 26.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: nr ref. SOR/PZ/17

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

OFERUJEMY:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Co będziesz robić?

OCZEKUJEMY:

  • Min. 2 lata doświadczenia w obsłudze szkód z obszaru ubezpieczeń majątkowych i/lub OC
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania

ZADANIA:

  • Samodzielne prowadzenie pełnego procesu obsługi roszczeń dla naszych Klientów
  • Bieżący kontakt z Klientami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • Przygotowywanie raportów szkodowych
Z kim i nad czym będziesz pracować?

KIM JESTEŚMY?

  • Największym Brokerem Ubezpieczeniowym w Polsce o międzynarodowym zasięgu

GDZIE PRZESŁAĆ CV?

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@grassavoye.pl w tytule maila podając nr ref. SOR/PZ/17

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się