Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi serwisowej klienta

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi serwisowej klientaNumer ref.: SAOK/WA2/0421/SG

Zakres obowiązków:

  • Obsługa serwisu technicznego od strony administracyjnej, w tym współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • Dbanie o wizerunek firmy i budowanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • Sprzedaż części i usług w ramach pracy serwisu,
  • Udzielanie informacji dotyczących drobnych napraw i sposobach reklamowania - telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa klienta,
  • Sprawdzenie, oczyszczenie i naprawa urządzeń,
  • Wypełnianie dokumentów dotyczących napraw (karty pracy, paszporty, świadectwa),
  • Sporządzanie raportów z napraw do przełożonego,
  • Wsparcie magazynu przy pakowaniu przesyłek oraz przyjęciu dostawy - doraźne,
  • Administrowanie bazą sprzedanych urządzeń szpitalnych w systemie CMR.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie (poziom min. B1),
  • Zaangażowanie i entuzjazm,
  • Pewność w kontaktach z klientami i zorientowanie na ich potrzeby,
  • Otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie,
  • Zmysł techniczny,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco Poland,
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 16:00,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Bardzo dobre warunki pracy i miłą atmosferę,
  • Benefity pozapłacowe,
  • Lokalizacja biura: ul. Annopol, Warszawa.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne