Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Sieci Komputerowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sheraton Warsaw Hotel, The Westin Warsaw, Hotel Bristol,
    a Luxury Collection Hotel, Warsaw
    poszukuje kandydatki / kandydata na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SIECI KOMPUTEROWYCH

    OPIS STANOWISKA:

    Osoba na stanowisku Specjalisty ds. obsługi sieci komputerowych będzie odpowiedzialna za poniższe zadania we wszystkich hotelach warszawskiego kompleksu, Sheraton Warsaw Hotel, The Westin Warsaw oraz Hotel Bristol, Warsaw:

    • obsługa sieci komputerowej, monitorowanie występującego ruchu w celu zapewnienia ciągłości bezawaryjnej pracy sieci komputerowej i podejmowanie odpowiednich działań naprawczych;
    • sprawdzanie i konfigurowanie urządzeń i elementów sieci komputerowej w celu utrzymania stabilnych i wydajnych połączeń pomiędzy użytkownikami a serwerami, obsługa urządzeń sieciowych;
    • koordynacja napraw i konserwacji sprzętu i oprogramowania komputerowego;
    • pomoc techniczna pracownikom firmy w zakresie eksploatacji oprogramowania oraz sprzętu komputerowego w celu zapewnienia ciągłości pracy użytkowników na stacjach roboczych (m.in. konfiguracja komputerów, zakładanie, modyfikowanie i usuwanie kont i haseł użytkowników, nadawanie uprawnień itp.);
    • wdrażanie lokalne wykonywanych globalnych procedur w wymaganych obszarach.

    PROFIL KANDYDATA:

    • min. 2 - letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków;
    • wykształcenie co najmniej średnie informatyczne lub pokrewne;
    • płynna znajomość języka angielskiego;
    • znajomość działania sieci LAN, WLAN oraz zagadnień bezpieczeństwa sieci (routery, firewalle, IPS, IDS);
    • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (switche, routery);
    • doświadczenie w zarządzaniu domeną Active Directory;
    • podstawowa wiedza nt. zagadnień z zakresu baz danych (MS, Oracle);
    • mile widziana znajomość oprogramowania hotelowego Opera i Micros;
    • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
    • pozytywna prezencja i konstruktywna komunikacja w relacjach zawodowych.

    OFERUJEMY:

    • możliwość rozwoju zawodowego w organizacji należącej do największej na świecie międzynarodowej sieci hotelarskiej – Marriott International;
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe;
    • bezpłatne obiady, owoce i kawę dostępne w restauracji pracowniczej;
    • zniżki pracownicze na pobyty w hotelach Marriott International na całym świecie / również dla rodziny i przyjaciół;
    • możliwość realizowania się w ramach prowadzonych działań CSR;
    • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi.
    ZAINTERESOWANE OSOBY ZACHĘCAMY DO PRZESŁANIA APLIKACJI!

    PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.