Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

SMART VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

umowa o pracę
3 0003 500 brutto / mies.
umowa zlecenie
18,320 brutto / godz.
  • Cieszyn

    Cieszyn, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa (przedsprzedażowa i posprzedażowa) obsługa klienta

  • Zarządzanie internetowymi kanałami sprzedaży: Allegro, sklep internetowy

  • Wystawianie ofert, monitorowanie sprzedaży, edycja opisów i zdjęć

  • Pakowanie zamówień

  • Promowanie sklepu oraz produktów w mediach społecznościowych

  • Monitorowanie, analiza i optymalizacja wskaźników kampanii oraz efektywności prowadzonych działań

  • Raportowanie efektów prowadzonych kampanii

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność

  • Znajomość Google Analytics, MS Excel, Social Media, E-Mail Marketing

  • Orientacja na Klienta oraz pozytywne nastawienie

  • Bezbłędne posługiwanie się językiem polskim, znajomość języka angielskiego na poziomie średnim

  • Wiedza na temat zarządzania witrynami internetowymi oraz systemem promocji aukcji Allegro

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu sklepów internetowych/Allegro

  • Ukończona szkoła średnia lub wyższa na kierunku informatycznym lub marketingowym

  • Doświadczenie w skutecznym prowadzieniu internetowej kampanii reklamowej

  • Status studenta

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenie wdrażające pracownika

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom oraz zaangażowaniu

  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole młodych ludzi

SMART VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Super Shield to działająca w sektorze e-commerce marka od prawie 20 lat oferująca najnowsze technologie, akcesoria GSM oraz ochronę ekranów telefonów. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować przy rozwoju ciekawych projektów, w perspektywicznej branży i niekorporacyjnej, sprzyjającej kreatywności atmosferze.

Przewiń do profilu firmy