Specjalista ds. Obsługi Sklepu internetowego – grafik komputerowy

DIRECT-IMPORT SPÓŁKA CYWILNA KRZYSZTOF BARTNICKI, ANDRZEJ MILEWCZYKO firmie

DIRECT-IMPORT SPÓŁKA CYWILNA KRZYSZTOF BARTNICKI, ANDRZEJ MILEWCZYK

Wejherowska 3

Dobrzewino (pow. wejherowski)

Zakres obowiązków:

  • administracja i obsługa strony internetowej
  • bieżąca aktualizacja treści stron www
  • tworzenie i zarządzanie strukturą menu w PrestaShop (zarządzanie modułami, dodawania produktów do sklepu – zdjęcia, opisy, cechy)
  • projektowanie graficzne, newsletter, e-mailing
  • przygotowanie grafik komputerowych i filmów na potrzeby strony internetowe
  • obróbka zdjęć produktowych
  • udział w tworzeniu planów działań marketingowych
  • tworzenie nowych aukcji sprzedażowych Allegro
  • tworzenie wizerunku Firmy w sieci

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku obsługi sklepu internetowego oraz grafika
  • dobrej znajomości środowiska Adobe CC (przede wszystkim Photoshop)
  • obsługa stron PrestaShop, portalu Allegro
  • poczucie estetyki i dbanie o szczegóły
  • umiejętności analityczne pozwalające mierzyć efektywność wyników
  • kreatywności  i chęci rozwoju
  • umiejętności organizacji czasu pracy
  • doświadczenie w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • bezpieczne środowisko pracy
  • pracę w przyjaznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Na potrzeby rekrutacji, prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Direct Import S.C. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Direct Import S.C. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy