Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi Sklepu internetowego i marketingu

LAVI DESIGN LAURA BARTOS, MARCIN PADACZ s.c.

2 8004 000 / mies. (zal. od umowy)

Powstańców Wielkopolskich 18a

Kraków

LaVi Design jest to firma powstała w 2018 roku posiadamy dwa stacjonarne punkty sprzedaży detalicznej oraz sklep internetowy. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do obsługi sklepu internetowego www.lavidesign.pl

OPIS STANOWISKA

  • Kompleksowa obsługa klientów sklepu
  • zdalnie wsparcie administracyjne w codziennych obowiązkach,
  • prowadzenie sprzedaży internetowej,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu, w tym opieka nad procesem obiegu towarów, dokumentów i informacji,
  • budowanie pozytywnego wizerunku sklepu,
  • prowadzenie strony, social-mediów oraz działań marketingowych.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa obsługa komputera, przeprowadzimy szkolenie w zakresie programu fotograficznego
  • Dobra organizacja oraz nastawienie na realizację celów
  • Kreatywność oraz motywacja do poszukiwania nowych rozwiązań
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zdobywania wiedzy
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i terminowość, podstawowa obsługa komputera

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę i atrakcyjne warunki pracy
  • nowoczesne stanowisko pracy
  • atrakcyjne godziny pracy
  • możliwość zakupu asortymentu sklepu na preferencyjnych warunkach
  • pełne wdrożenie i wsparcie zespołu
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojej jakości pracy i zaangażowania

Ogłoszenie archiwalne