Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego - j. niemiecki

PSYJACIELE.COM

  • Smoleńsk 16, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Smoleńsk 16

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Głaskanie dużej ilości piesków

  • Współpraca przy tworzeniu niemieckiego sklepu internetowego

  • Obsługa sklepu internetowego na rynku niemieckim

  • Obsługa fb/insta w j. niemieckim

  • Obsługa klientów sklepu internetowego

  • Współpraca przy tworzeniu nowych wzorów, produktów, nazw

  • Współpraca przy sesjach zdjęciowych

Nasze wymagania

  • Duża miłość do psiaków

  • Pozytywne nastawienie do życia

  • Energia, duża motywacja do pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość social mediów i sklepów internetowych będzie dodatkowym plusem ale nie jest koniecznością

To oferujemy

  • Psyjemną pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej marce

  • Praca w zgranym, pozytywnym zespole

  • Stałe godziny pracy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Towarzystwo psiaków w biurze

  • Biuro w centrum miasta

O nas

Jesteśmy polską marką designerskich akcesoriów dla zwierząt zaprojektowanych przez polskich artystów. Psyjaciele.com