Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

ALDUO Sp. z o.o.O firmie

ALDUO Sp. z o.o.

Zygmunta Miłkowskiego

Kraków

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień
  • Kontakt z klientem
  • Współpraca z działem zakupowym oraz produkcyjnym
  • Obsługa panelu administracyjnego e-sklepu
  • Obsługa programu do obróbki zdjęć
  • Tworzenie nowych pozycji w sklepie internetowym
  • Pakowanie i komplementowanie zamówień
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Przyjmowanie reklamacji i zwrotów
  • Raportowanie bieżącej aktywności i działalności sklepu internetowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego
  • Znajomość zagadnień branży meblarskiej (Szaf, Foteli, Stoły, Wyposażenia wnętrz)
  • Obsługa programów MS OFFICE
  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów zakupowych
  • Znajomość programów do obróbki zdjęć
  • Znajomość witryn sprzedażowych (Allegro, ebay itp.)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Sumienność
  • Dokładność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etap na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z długoletnim stażem
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z poniższą klauzulą klikając w przycisk aplikowania.
,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy