Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego Lunares Home & Garden

LEAN LOGICS sp. z o.o.

  • Pasternik 19, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Pasternik 19

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów i kontrahentów, również po angielsku,

  • realizacja zamówień, logistyka i wysyłka towaru,

  • obsługa sprzedaży poprzez portale aukcyjne (również zagraniczne),

  • udzielanie informacji o produktach oraz wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości,

  • dodawanie produktów do sklepu internetowego wraz z opisami i zdjęciami,

  • tworzenie dokumentów sprzedażowych,

  • obsługa zwrotów i reklamacji,

  • monitorowanie stanów magazynowych oraz planowanie i zakup towarów handlowych.

Nasze wymagania

  • wprawy w obsłudze komputera i Internetu,

  • znajomości języka angielskiego,

  • biegłe posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie.

  • chęci do nauki - zarówno poprzez samokształcenie jak i uczestnictwo w szkoleniach,

  • inicjatywy i kreatywności,

  • skrupulatności, sumienności i zaangażowania,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, cierpliwość i dokładność,

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie związane z branżą e-commerce,

  • znajomość któregoś z języków: czeski, francuski, niemiecki, rumuński, słowacki, szwedzki, węgierski,

  • znajomość zasad ustalania stawek VAT dla sprzedaży w EU,

  • znajomości oprogramowania biurowego Google Docs,

  • doświadczenie / znajomość zagadnień związanych z oświetleniem i branżą elektryczną i/lub meblową,

  • otwartość na pomysły klientów,

  • Doświadczenie w pracy z programem Baselinker.

To oferujemy

  • dowolną formę umowy współpracy,

  • pełen etat, praca w godzinach 9-17,

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w kierunku związanym z e-commerce, księgowością, content managementem i innymi,

  • pracę stacjonarną w naszym biurze w Krakowie - Bronowice - ul. Pasternik,

  • możliwość tworzenia lub wyszukiwania nowych produktów,

  • komputer służbowy marki Apple.

O nas

Lunares to sklep internetowy i stacjonarny związany z branżą Home & Garden, ze szczególnym naciskiem na oświetlenie. Działamy na własnej autorskiej platformie sklepu podpartej dostępnymi na rynku rozwiązaniami wspierającymi obsługę. Działamy głównie na rynku Europy środkowej, aktualnie: Czechy, Niemcy, Polska, Rumunia, Słowacja, Węgry - obsługujemy klientów z tych krajów, jak też mamy wersję sklepu w tych językach. Współpracujemy z architektami, instalatorami, jak też klientami detalicznymi. W ofercie sklepu mamy aktualnie ponad 50 tyś. produktów i liczba ta stale rośnie.