Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego na rynku niemieckim

MGD PIOTR SZTENKIELO firmie

umowa o pracę
5 548,639 800,83 brutto / mies.
umowa zlecenie
4 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 9208 610 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie razem z zarządem MyGiftDNA.pl sklepu na rynek niemiecki.

  • Na początku będziesz współtworzyć mały zespół koordynujący ten rynek, którego wspierają pozostałe zespoły firmy (produkcja i wysyłka, marketing, etc.).

  • Wraz z rozwojem sklepu rosnąć będzie też zespół niemiecki i zakres Twojej odpowiedzialności. W ostatnich latach rośliśmy średnio ponad 50% rocznie, więc możliwości rozwoju pojawią się szybciej niż wolniej :-).

  • Współpraca z zarządem firmy w zakresie rozwoju sklepu MyGiftDNA.pl na rynku niemieckim

  • Kontrola i koordynacja działań sprzedażowych, na rynku niemieckim

  • Odpowiedzialność za projekty realizowane w ramach zespołu odpowiedzialnego za ekspansję zagraniczną

  • Utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami

  • Analiza rynku niemieckiego, odpowiedzialność za relacje klient-sklep

  • Dalszy rozwój sklepu na rynku niemieckim

  • Rozwiązywanie problemów w zakresie działalności sklepu na rynku niemieckim

  • Tłumaczenie tekstów na język niemiecki

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1+)

  • Z przyjemnością zatrudnimy też osobę z natywnym językiem niemieckim i jedynie komunikatywną zdolnością rozmowy w języku polskim

  • Rozumienia biznesu typu e-commerce

  • Wysokiej kultury, świadomości biznesowej, odpowiedzialności za realizowaną pracę i umiejętności współpracy w młodym, dynamicznym zespole

  • Wytrwałości w dążeniu do realizacji postawionych celów

  • Chęci ciągłego uczenia się zarówno w ramach codziennych zadań, jak i ciekawych projektów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę

  • Pracę w młodym, pełnym energii zespole i przyjazną atmosferę

  • Zaangażowany zespół, na którym można polegać na 110%

  • Współtworzenie innowacyjnej organizacji

  • Służbowy laptop

  • Parking dla pracowników

  • Brak dress code’u

  • Benefity takie jakie: dofinansowanie do opieki medycznej/imprezy integracyjne, premie świąteczne

  • Szkolenie na stanowisko

  • Umowę zlecenie/umowę B2B

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników