Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

Perfumeria LUNGAO firmie

Perfumeria LUNGA

Rajmunda Rembielińskiego 8

Płock

Perfumeria LUNGA, działająca w sektorze e-commerce w branży Beauty, poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa sklepu internetowego pod kątem graficznym, w tym wykonywanie zdjęć produktowych,
  • Przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby promocji sklepu, social media oraz innych działań marketingowych,
  • Czynny udział w działaniach marketingowych firmy,
  • Wsparcie zespołu w pozostałych działaniach sklepu internetowego i całej firmy,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
  • Wdrażanie kreatywnych działań ukierunkowanych na rozwój firmy,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: min. 2 lata,
  • Praktyczna znajomość programów do obróbki graficznej, znajomość programów z rodziny Adobe będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość obsługi aparatu fotograficznego (lustrzanka) oraz praktyczna wiedza na temat wykonywania zdjęć produktowych,
  • Wiedza na temat zagadnień SEO będzie dodatkowym atutem,
  • Poczucia wysokiej estetyki wizualnej,
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i wdrażania innowacyjnych pomysłów,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Biegła obsługa komputera i innych urządzeń biurowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,
  • Pracę w młodym, pełnym energii zespole i przyjazną atmosferę,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy