Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

lullabybaby.onlineO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie sklepem internetowym (realizacja zamówień, wstawianie nowych produktów, zdjęć oraz tworzenie opisów)

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta internetowego (udzielanie informacji o produktach, odpowiadanie na zapytania klientów, przyjmowanie zamówień telefonicznych, koordynowanie reklamacji i zwrotów)

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Dbanie o kulturę organizacji oraz pozytywny wizerunek firmy

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi systemu IAI SHOP

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne

  • Pozytywne nastawienie proklienckie

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność

  • Dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie na stanowisku w BOK będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie co najmniej średnie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie

  • Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem

  • System premiowy zależny od wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Realizację ciekawych projektów i wyzwań

  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

lullabybaby.online

Sklep LullabyBaby to miejsce, w którym pracuje zespół profesjonalistów z zakresu produktów dla dzieci. Działamy od 2004 roku i pomimo różnic wieku i różnorodności charakterów, jesteśmy zgranym, uzupełniającym się teamem, a naszym celem jest bycie doradcą i partnerem, nie sprzedawcą. Dzielimy się doświadczeniem zdobywanym przez lata i czerpiemy z tego mnóstwo radości. Troszczymy się o zdrowie dzieci, rodziców oraz wszystkich ludzi korzystających z proponowanych przez nas produktów. Robimy to z ogromną pasją, odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Rozwijamy się codziennie, by zapewnić naszym klientom poczucie bezpieczeństwa.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. Obsługi Sklepu Internetowego, który zadba o jego funkcjonalność, dostępny asortyment i zaangażowaniem wesprze klientów w procesie zakupowym online.

Przewiń do profilu firmy