Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

  • Poznań, Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma TKM INDUSTRY funkcjonuje od 2003 roku i jest autoryzowanym dystrybutorem renomowanych światowych producentów systemów lakierniczych. Nasza działalność jest oparta na zasadzie technicznego przedstawiciela handlowego ściśle związanego z odbiorcą naszych usług i materiałów. Oferujemy między innymi: farby przemysłowe, samochodowe, proszkowe, czyściwa przemysłowe oraz pełną gamę produktów potrzebnych w procesie lakierowania, obróbki powierzchni przed i po lakierowaniu oraz produkty ochrony osobistej.

    W związku z rozwojem firmy i wdrażaniem sprzedaży w kanale internetowym
    prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Plewiska (pow. poznański)

    Opis stanowiska:
    • Zarządzenie sprzedażą w kanale internetowym
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie tworzenia nowych
      funkcjonalności, grafiki, pozycjonowania
    • Monitorowanie konkurencji i trendów e-commerce
    • Tworzenie zdjęć i opisów produktów zgodnie z bieżącymi trendami
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi
    Wymagania:
    • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i obsłudze klienta
    • Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami
    • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
    • Obsługa programów graficznych
    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Proaktywność, sumienność i skrupulatność

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Znajomość oprogramowania Comarch (ERP Optima, Comarch e-sklep)
    • Doświadczenie w skutecznym pozycjonowaniu serwisów internetowych
    Oferujemy:
    • Możliwość współtworzenia innowacyjnego projektu e-commerce i wdrażania własnych pomysłów
    • Stała podstawa oraz motywacyjny i satysfakcjonujący system premiowy
    • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom