Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

P.H.U. EPAX Czesław Kołodziej

3 5005 000 brutto / mies.

Tadeusza Kościuszki 28

Śródmieście

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sklepu internetowego

  • Wprowadzanie produktów do sprzedaży w sklepie internetowym

  • Tworzenie tekstu na stronę internetową sklepu

  • Zarządzanie, monitorowanie i aktualizacja zmian w sklepie internetowym

  • Zarządzenia bazami danych produktów w sklepie internetowym

  • Analizowanie ruchu i preferencji użytkowników w sklepie oraz podejmowanie działań zwiększających sprzedaż

  • Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży

  • Inne prace biurowe

Nasze wymagania

  • Jesteś samodzielny i umiesz zarządzać swoim czasem

  • Chcesz tworzyć i rozwijać coś trwałego czym będziesz się chwalić znajomym

  • Jesteś pasjonatem komunikacji internetowej i e-marketingu

  • Masz pomysły i chcesz je wprowadzać w życie

  • Posiadasz łatwość pisania błyskotliwych tekstów przyciągających uwagę

Mile widziane

  • Posiadanie doświadczenia w branży e-commerce , doświadczenia w pozycjonowaniu stron, posiadanie znajomości zagadnień marketingu internetowego: SEO, Google Ads, Facebook Ads, Content Marketing

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

To oferujemy

  • Zatrudnienie na stałą umowę o pracę

  • System wynagrodzenia uwzględniający wiedzę i umiejętności od 3,5 tyś. do 5 tyś. zł

  • Wspierającą grupę współpracowników i swobodną atmosferę

  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju osobistego

  • Pracę biurową w centrum Rybnika z dostępem do parkingu, komunikacji miejskiej

  • Szkolenia produktowe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

P.H.U. EPAX Poland - jesteśmy nowoczesną firmą z branży IT. Specjalizujemy się w obsłudze klienta biznesowego i edukacyjnego dostarczając zaawansowane technologicznie produkty oraz ekspercką wiedzę z zakresu systemów audiowizualnych oraz systemów druku. W młodym i kreatywnym środowisku naszej firmy znajdziesz dobrą atmosferę, duże wyzwania zawodowe i osobistą ścieżkę rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do zgłoszenia swoich ofert za pośrednictwem przycisku aplikowania.