Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
KONCEPT SZWALNIA Sp. z o.o.

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

KONCEPT SZWALNIA Sp. z o.o.O firmie

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sklepu internetowego www.shop.pocaandpoca.com

  • Kompleksowe przygotowanie zamówień do wysyłki

  • Dbanie o odpowiednią ilość materiałów wysyłkowych

  • Współpraca z firmami kurierskimi

  • Wsparcie Klienta w formie elektronicznej oraz telefonicznej w języku angielskim

  • Koordynowanie zwrotów i wymian

  • Wdrażanie nowych kolekcji do sklepu on-line wraz z aktywną modyfikacją produktów

  • Tworzenie opisów do wdrażanych kolekcji oraz produktów

  • Prowadzenie dokumentacji w formie raportów

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność czasowa od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Pracowitość i sumienność

  • Łatwość pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Zainteresowanie branżą modową

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Miesięczny okres próbny, wynagrodzenie podstawowe 2100 PLN netto

  • Po okresie próbnym, wynagrodzenie podstawowe 2500 PLN netto

  • Możliwość współpracy w systemie B2B (własna działalność gospodarcza)

  • Możliwość otrzymania premii uznaniowej

  • Sprzęt firmowy: telefon komórkowy, komputer typu laptop

  • Dodatkowe bonusy finansowe / materialne przy współpracy długoterminowej

  • Przyjazną i spokojną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Przeszkolenie do pracy i zdobycie nowych doświadczeń

  • Wsparcie opiekuna IT w zakresie obsługi sklepu on-line

  • Wsparcie administratora sklepu on-line