Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

NeoRobots Sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Skórzewska 23, Wysogotowo (pow. poznański)
    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Skórzewska 23

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sklepu internetowego: dodawanie nowych produktów, sprawdzanie i aktualizacja danych na stronie

  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami sklepu

  • Przygotowywanie ofert dla klientów

  • Pomoc techniczna oraz drobne prace serwisowe

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość obsługi komputera

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość podstaw elektroniki i programowania będzie dodatkowym atutem

  • Sumienność i obowiązkowość

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Wdrożenie stanowiskowe

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • Praca w systemie jednozmianowym

  • Narzędzia do pracy (komputer, telefon) oraz samochód

O nas

NeoRobots jest jedną z czołowych firm zajmujących się dystrybucją robotów w Polsce. Firma pod nazwą NeoRobots Sp. z o.o. działa od 2010 roku prowadząc sklep z robotami i zabawkami edukacyjnymi : www.neorobot.pl

Naszą misją jest prowadzenie wszechstronnej działalności w zakresie rozwoju wiedzy na temat robotów (robotyki) poprzez poszerzanie dostępności produktów oraz informacji o nich, a także integrację ludzi, dla których ta technologia jest pasją.