Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego z językiem niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem, firma z branży części samochodowych poszukuje nowego pracownika:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Sprzedaż poprzez platformy internetowe na rynku niemieckim
    • Realizacja zamówień sprzedaży
    • Bieżąca obsługa klientów (e-mailowa/telefoniczna)
    • Tworzenie nowych aukcji produktów

    WYMAGANIA:

    • Minimum dobry język niemiecki – warunek konieczny
    • Mile widziane doświadczenie w pracy związane ze sprzedażą internetową
    • Bardzo dobra obsługa programów komputerowych, zwłaszcza pakietu MS Office
    • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

    OFERUJEMY:

    • Szkolenie w zakresie powierzonych zadań
    • Umowę o pracę
    • Miejsce pracy – biuro w Warszawie
    • Miłe towarzystwo

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.