Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego z językiem niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 01.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

W związku z dynamicznym rozwojem, firma z branży części samochodowych poszukuje nowego pracownika:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzedaż poprzez platformy internetowe na rynku niemieckim
  • Realizacja zamówień sprzedaży
  • Bieżąca obsługa klientów (e-mailowa/telefoniczna)
  • Tworzenie nowych aukcji produktów

WYMAGANIA:

  • Minimum dobry język niemiecki – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związane ze sprzedażą internetową
  • Bardzo dobra obsługa programów komputerowych, zwłaszcza pakietu MS Office
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

OFERUJEMY:

  • Szkolenie w zakresie powierzonych zadań
  • Umowę o pracę
  • Miejsce pracy – biuro w Warszawie
  • Miłe towarzystwo

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej