Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi słuchaczy w Dziale Studiów Podyplomowych DSW

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław
    TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych, Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu i Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu

    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Specjalista ds. obsługi słuchaczy
    w Dziale Studiów Podyplomowych DSW

    Główne zadania:

    • prowadzenie dokumentacji procesu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami,
    • współpraca z dydaktykami w zakresie dokumentacji słuchaczy,
    • pilnowanie prawidłowego przepływu dokumentów oraz informacji w jednostce,
    • sporządzanie sprawozdań,
    • nadzór nad dokumentacją słuchaczy,
    • archiwizacja dokumentów,

    Od kandydatów oczekujemy:

    • dyspozycyjności
    • wykształcenia minimum średniego
    • znajomości programu USOS
    • znajomości pakietu MS Office
    • komunikatywności
    • dobrej organizacja pracy
    • umiejętności konstruowania kosztorysów
    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym na uczelni wyższej.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę na pełen etat
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia)
    • pracę w przyjaznej atmosferze - brak rutyny i nudy
    • wsparcie doświadczonych współpracowników.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jeżeli chcesz wysłać swoją aplikację pamiętaj o dołączeniu klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie:

    www.teb-akademia.pl