Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi socjalnej studenta

Akademia Wychowania Fizycznego w PoznaniuO firmie

Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Królowej Jadwigi 27/39

Poznań

Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu to najstarsza akademia wychowania fizycznego w Polsce. To miejsce z profesjonalną kadrą naukową, rozbudowaną bazą dydaktyczno-sportową i dużym potencjałem badawczym. Ulokowana w samym centrum Poznania.

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa socjalna studenta,
  • prowadzenie kompleksowej dokumentacji związanej ze stypendiami,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów dostarczonych przez studentów,
  • sporządzanie list wypłat stypendiów przekazywanych do Kwestury,
  • wykorzystywanie dedykowanych systemów informatycznych do obsługi dydaktyczno-socjalnej studenta,
  • bieżąca współpraca z Komisją Stypendialną, Odwoławczą Komisja Stypendialną, Domem Studenckim oraz innymi komórkami organizacyjnymi Uczelni,
  • prowadzenie wymaganej sprawozdawczości,
  • bieżące śledzenie przepisów prawnych związanych z systemem świadczeń dla studentów i doktorantów.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie – administracyjne, mile widziane wyższe,
  • znajomość przepisów dotyczących systemu świadczeń dla studentów (ustawa z 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, ustawa z 28 listopada 2003r. o świadczeniach rodzinnych),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • bardzo dobra znajomość techniki pracy biurowej, w tym umiejętne posługiwanie się sprzętem komputerowym.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • samodzielność i systematyczność w wykonywaniu zadań,
  • terminowość i dokładność,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prestiżowej Uczelni,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • trzynaste wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w środowisku akademickim,
  • dogodna lokalizacja.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego z siedzibą w Poznaniu przy ul. Królowej Jadwigi 27/39, 61-871 Poznań, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne