Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi sprzedaży i rozliczeń

SNOW FUSION sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu rezerwacyjnego

  • obsługa stron sprzedażowych

  • obsługa zapytań od klientów biura podróży

  • przygotowywanie dokumentów wyjazdowych

  • rozliczanie zrealizowanych wyjazdów (współpraca z biurem rachunkowym)

  • koordynowanie procesów kadrowych (współpraca z biurem rachunkowym)

  • pomoc w przygotowywaniu materiałów na wyjazd

  • pomoc w koordynowaniu organizacji transportu

Nasze wymagania

  • samodzielności w wykonywaniu zadań

  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy

  • umiejętności analizowania i zrozumienia potrzeb klienta,

  • doświadczenia w obsłudze systemów sprzedażowych

  • podstawowej znajomości MS Excel w zakresie podstawowych arkuszy analitycznych i finansowych,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, min. B2

  • mile widziane doświadczenia w branży turystycznej, z naciskiem na turystykę zimową,

  • plusem będzie doświadczenia we współpracy z biurem rachunkowym lub działem księgowości

  • plusem są umiejętności sprzedażowe,

  • plusem jest obycie z branżą narciarskich wyjazdów zimowych,

To oferujemy

  • pełny etat,

  • tryb pracy zadaniowy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • umowa o pracę, możliwe inne umowy cywilnoprawne.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy jednym z liderów sprzedaży wyjazdów narciarskich w Polsce. Nasze biuro z sezonu na sezon rozwija się i staje się coraz bardziej konkurencyjne. Mimo obecnej niesprzyjającej turystyce sytuacji, patrzymy z nadzieją w przyszłość i robimy wszystko, aby wciąż rozwijać się i sprostać oczekiwaniom klientów w nadchodzących sezonach zimowych.

Przewiń do profilu firmy