Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej

Pyc-Sport Kazimierz PyćO firmie

Pyc-Sport Kazimierz Pyć

Częstochowska 38/52

Łódź

Firma PYC-SPORT powstała w 2004 roku. PYC-SPORT jest liderem sprzedaży sprzętu snowboardowego i jednym z liderów sprzedaży hulajnóg i rolek w Polsce.

Obowiązki:

  • przetwarzanie zamówień,
  • obsługa klientów,
  • wprowadzanie artykułów do sprzedaży internetowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie nauki),
  • biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu Office,
  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • otwartość na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę,
  • pracę jednozmianową,
  • pracę w młodym zespole,
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • kartę MultiSport,
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy