Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi sprzedaży

BDI Poland sp. z o. o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa Klientów – ofertowanie, zamówienia (kontakt telefoniczny i mailowy),

  • Przygotowanie dokumentacji handlowej oraz fakturowanie,

  • Dbałość o zgodność procesu realizacji zamówień z procedurami wewnętrznymi,

  • Współpraca z magazynem, działem księgowości, Przedstawicielem Handlowym

  • Budowanie dobrych relacji i długofalowej współpracy z klientami firmy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości - MS Office, programy fakturujące, SAP (mile widziane)

  • Wiedzy z zakresu standardów profesjonalnej obsługi klienta,

  • Wykształcenie co najmniej średnie,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,

  • Umiejętności organizacji pracy własnej,

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielności w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży,

  • Wykształcenie techniczne.

To oferujemy

  • Praca w biurze na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników sprzedaży,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8 – 16,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Fundusz socjalny,

  • Udział w szkoleniach produktowych u głównych dostawców firmy.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

BDI Poland sp. z o. o.

BDI Poland sp. z o. o. jest polskim oddziałem amerykańskiej firmy BDI zajmującej się zaopatrzeniem zakładów przemysłowych w części zamienne dla utrzymania ruchu.

Przewiń do profilu firmy