Ta oferta pracy jest nieaktualna od 228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży Międzynarodowej

  • Radzymin, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Quad/Graphics Europe to jedna z największych i najnowocześniejszych firm sektora poligraficznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Posiadamy zakład produkcyjny w Polsce, w Wyszkowie koło Warszawy oraz biura sprzedaży znajdujące się w siedmiu krajach w Europie (m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji czy Danii). Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Quad/Graphics (NYSE:QUAD) – jednej z największych drukarni na zachodniej półkuli o rocznej sprzedaży przewyższającej 5 mld USD. Od lat oferujemy naszym klientom kompleksowy zakres usług poligraficznych w obszarze druku offsetowego rolowego i arkuszowego, usług introligatorskich i dystrybucyjnych, a także szereg rozwiązań do mediów elektronicznych.

    Zakres Obowiązków:

    • Współpraca z handlowcem zewnętrznym oraz technologiem
    • Stały kontakt z Klientem i rozwój relacji biznesowych
    • Obsługa i monitorowanie zleceń realizowanych dla Klienta
    • Terminowe dostarczanie informacji potrzebnych do uruchomienia i rozliczenia procesu produkcji
    • Prawne zabezpieczenie realizowanych zleceń
    • Analiza rentowności zleceń i satysfakcji Klienta
    • Koordynacja działań naprawczych

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (kontakt z klientami z rynku europejskiego)
    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość procesów poligraficznych będzie atutem
    • Rozwinięte umiejętności w obszarze Customer Service
    • Przedsiębiorczość i proaktywna postawa
    • Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów

    Oferujemy

    • Umowa o pracę
    • Kompleksowe wdrożenie w firmowe Know-How
    • Codzienna praca z Klientem międzynarodowym
    • Darmowy transport na trasie Warszawa-Radzymin-Warszawa
    • Możliwość skorzystania z karty medycznej i sportowej na preferencyjnych warunkach
    Jeżeli jesteś zainteresowany/-a powyższym stanowiskiem,
    wyślij swoje CV  za pomocą przycisku:

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe sp. z o.o. z siedziba w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 120, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży Międzynarodowej (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby innych rekrutacji przeprowadzanych w przyszłości.