Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży Międzynarodowej z językiem niemieckim

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. O firmie

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o.

07-200 Wyszków

Wyszków

Quad/Graphics Europe to jeden z największych i najnowocześniejszych dostawców usług marketingowych i poligraficznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Quad/Graphics, z siedzibą w Sussex, w stanie Wisconsin. Posiadamy biura i zakłady produkcyjne w kilku miastach w Polsce  oraz biura sprzedaży znajdujące się w siedmiu krajach w Europie (m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwecji). Dzięki konsultatywnemu podejściu, światowym możliwościom, najnowocześniejszej technologii i prostocie jednego źródła, Quad dysponuje zarówno zasobami jak i wiedzą, aby zmieniać oblicze druku we współczesnym świecie multimediów, pomagając klientom wykorzystywać go jako fundament wielokanałowej strategii komunikacji i osiągać zamierzone cele biznesowe.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SPRZEDAŻY MIĘDZYNARODOWEJ
(ze znajomością j. niemieckiego)

Zakres zadań:

  • Wsparcie dla handlowców zewnętrznych.
  • Przygotowywanie ofert, umów i zamówień.
  • Wprowadzanie zleceń do systemu.
  • Organizacja wizyt klientów.
  • Analiza rentowności zleceń i koordynacja działań usprawniających.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego.
  • Wykształcenia wyższego.
  • Dobrej znajomości obsługi MS Office.
  • Przedsiębiorczości i nastawienia na klienta.
  • Znajomość j. angielskiego oraz doświadczenie w branży poligraficznej będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe w procesy handlowe i poligraficzne.
  • Kontakty z Klientem międzynarodowym.
  • Darmowy transport na trasie Warszawa-Wyszków-Warszawa.
  • Możliwość skorzystania z karty medycznej i sportowej na preferencyjnych warunkach.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a powyższym stanowiskiem,
wyślij swoje CV  za pomocą przycisku:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych, przetwarzanych w procesie rekrutacyjnym, zawartych w załączonym CV, jest Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, ul. Pułtuska 120). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażona zgoda ma charakter dobrowolny.
Pełna treść informacji znajduję się poniżej tego ogłoszenia.

Bardzo prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 120, moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko: Specjalista ds. obsługi sprzedaży międzynarodowej”.

Jeżeli chcesz aby Twoja aplikacja była rozpatrywana także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez Quad/Graphics Europe Sp. z o.o, dopisz dodatkowo poniższą klauzulę:
,,Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przeprowadzanych w przyszłości, przez Quad/Graphics Europe sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 120 na potrzeby innych rekrutacji”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy