Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma BDI Poland, polski oddział amerykańskiej firmy BDI zajmującej się zaopatrzeniem zakładów przemysłowych w części zamienne dla utrzymania ruchu poszukuje osoby do pracy biurowej na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • praca biurowa w godzinach 8:00 – 16:00 polegająca na wspieraniu pracy przedstawiciela handlowego. Zakres obowiązków obejmuje m.in. przygotowywanie ofert i obsługę logistyczną.
    • planowanie i raportowanie swojej pracy,
    • ciągły kontakt z przedstawicielem handlowym (w godzinach pracy),

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne, min. średnie,
    • biegła znajomość komputera w zakresie pakietu Office i narzędzi internetowych,
    • wysoka kultura osobista,
    • udział w szkoleniach tematycznych z zakresu oferowanego asortymentu,
    • solidność i umiejętności organizacyjne,
    • doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientami będzie dodatkowym atutem,
    • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • motywujący system wynagrodzeń,
    • przeszkolenie w celu nabycia kwalifikacji niezbędnych do pracy na oferowanych stanowiskach,
    • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego,
    • stabilne zatrudnienie.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranym kandydatami.

    Aplikacje prosimy przesyłać  za pomocą formularza dostępnego
    pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BDI Poland sp. z o. o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BDI Poland sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.