Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży Wózków Używanych

  • Bronisze (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bez Jungheinrich Twój koszyk zakupowy byłby prawdopodobnie pusty. I nie tylko on. Codziennie nasze wózki widłowe przewożą miliony towarów w centrach logistycznych na całym świecie. Wśród producentów wózków widłowych zaliczamy się do TOP 3, w 30 krajach prowadzimy sprzedaż bezpośrednią - a do naszego zespołu brakuje nam już tylko Ciebie.

    Obecnie do naszej Centrali poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bronisze (pow. warszawski zachodni)
    Nr ref.: SPECWU_CEN_56_17

    Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku:

    • Tworzenie, uaktualnianie i nadzorowanie listy wózków używanych.
    • Obsługa zakupów wózków używanych z koncernu oraz Polski.
    • Prowadzenie statystyki stanu magazynowego oraz prowadzenie rejestru informacji na temat wózków używanych.
    • Sprzedaż pojedynczych wózków za granicę.
    • Zakładanie zleceń serwisowych i kontrola realizacji zleceń.
    • Obsługa Działu Handlowego w zakresie zdjęć i informacji o wózkach.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego.
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel.
    • Mile widziana znajomość SAP.
    • Bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i systematyczności w wykonywaniu swoich obowiązków.
    • Umiejętności pracy w zespole oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie należącej do ścisłej czołówki w swej branży.
    • Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na czas określony przez firmę zewnętrzną.
    • Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy).
    • Zorganizowany dojazd do/z pracy z Centrum Warszawy (tylko 20 minut!).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

    Prosimy koniecznie o zaznaczenie numeru referencyjnego.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej  klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku w celu realizacji procesu rekrutacji i na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, że jestem świadomy/-a, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie, adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych oraz przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."