Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Świadczeń Życiowych

GeneraliO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu likwidacji roszczenia w ramach ubezpieczeń na życie

  • Ustalanie odpowiedzialności firmy i wysokości świadczenia

  • Prowadzenie działań zmierzających do wyeliminowania nienależnych wypłat świadczeń wynikających z oszustw ubezpieczeniowych

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie likwidacji roszczeń

  • Wnioskowanie o kierowanie spraw do opinii prawnych oraz opinii podmiotów zewnętrznych

  • Udzielanie informacji Klientom w sprawach dotyczących likwidacji zgłoszonych roszczeń

  • Przygotowywanie decyzji o wypłacie świadczenia / odmowie wypłaty świadczenia i powiadamianie poszkodowanych o podjętych decyzjach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w likwidacji szkód lub pracy związanej z telefoniczną lub bezpośrednią obsługą Klienta, mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz terminowość w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność budowania relacji oraz wysoki poziom komunikacji

  • Dokładność i wnikliwość

  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji oraz chęć do nauki i rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi