Specjalista ds. Obsługi Systemów Magazynowych

Grupa FIEGE PolskaO firmie

Grupa FIEGE Polska

Jarzębinowa 37A

Stanowice (pow. oławski)

Twój zakres obowiązków

  • odegrasz kluczową rolę we wdrożeniu funkcjonującego w FIEGE systemu WMS w nowym oddziale firmy,

  • będziesz sprawować kontrolę nad poprawnym działaniem systemu magazynowego oraz zapewnisz wsparcie dla użytkowników sytemu,

  • zajmiesz się administrowaniem systemem magazynowym i monitorowaniem poprawności jego pracy,

  • będziesz weryfikować spójność danych w systemie oraz generować raporty z danymi dla działów magazynowych,

  • dopilnujesz prawidłowego wykorzystania infrastruktury systemowej,

  • zadbasz o udzielanie bieżącego wsparcia użytkownikom systemu, w tym także o wyjaśnianie i usuwanie podstawowych problemów związanych z działaniem sprzętu komputerowego na magazynie,

  • będziesz współpracować z magazynem i innymi działami firmy w zakresie procesów magazynowych realizowanych z wykorzystaniem systemu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w administrowaniu systemami WMS,

  • poparta praktyką wiedza z obszaru logistyki wewnątrzmagazynowej,

  • umiejętność konfigurowania sprzętu komputerowego,

  • min. podstawowa znajomość programowania SQL,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów i radzenia sobie w nieznanych sytuacjach,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności i samodzielność,

  • umiejętności jasnego komunikowania się i konstruktywnej współpracy z zespołem.

Mile widziane

  • pożądane doświadczenie we wdrożeniu systemu WMS,

  • średniozaawansowana znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • znajomość zasad funkcjonowania magazynu.

To oferujemy

  • okazję do zdobycia cennego doświadczenia z dziedziny logistyki w firmie o bogatym, międzynarodowych know-how,

  • płaską strukturę organizacyjną, bliską współpracę z zarządem jednostki,

  • angażujące środowisko pracy w rodzinnej firmie o międzynarodowych standardach,

  • samodzielność w działaniu, wymianę wiedzy pomiędzy różnymi jednostkami naszej organizacji,

  • przejrzysty system premiowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

W Stanowicach zarządzamy magazynem przy zakładzie przemysłowym naszego Klienta z branży spożywczej.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie w naszej jednostce.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Kontakt

FIEGE Logistics Sp. z o. o.

Aleksandra Bulik

Lider Zespołu ds. Rekrutacji i Rozwoju

[email protected]

tel. 695 476 515