Specjalista ds. Obsługi Szoperów i Logistyki / Shopper & Logistic Specialist

On Demand Sp.o.o. / EverliO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie niezwłocznej i profesjonalnej pomocy naszym Szoperom, wspierając ich we wszelkich problemach, z jakimi mogą się spotkać podczas zakupów spożywczych.
  • Obsługa wymagających zamówień ‘last minute’, zagwarantowanie dostawy i satysfakcji klienta.
  • Zgłaszanie wszelkich błędów związanych z naszymi narzędziami lub aplikacjami.
  • Aktywne dzielenie się swoimi sugestiami dotyczącymi usprawnienia naszych wewnętrznych procesów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta lub logistyki.
  • Wysoki poziom nawiązywania relacji i umiejętności komunikacyjnych.
  • Gotowość do pracy w zespole.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie w trudnych sytuacjach pod presją czasu.
  • Biegłe posługiwanie się systemami komputerowymi oraz chęć poznawania nowych narzędzi i korzystania z nich.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy, a czasem w święta.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2) lub wyższym.

To oferujemy

  • Masz szansę zmienić życie milionów ludzi.
  • Możesz polegać na utalentowanych współpracownikach, którzy będą Cię motywować i wspierać.
  • Otrzymujesz pakiet wynagrodzeń w wysokości od 45 tys. do 50 tys. jako roczne wynagrodzenie brutto (PLN), zgodnie z Twoim doświadczeniem
  • Masz elastyczne warunki pracy.
  • Masz 15% zniżki na zakupy w Everli.com.
  • Otrzymujesz Karty MultiSport / Karty MultiSport do różnych obiektów sportowo-rozrywkowych.
  • Nie musisz martwić się o dress code! U nas casual friday trwa cały tydzień :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • performance bonuses

On Demand Sp.o.o. / Everli

Everli to wiodący przedstawiciel europejskiego rynku zakupów spożywczych online i jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży. Naszą misją jest pomaganie ludziom w osiągnięciu spokoju ducha poprzez dostarczanie zakupów spożywczych do ich domów.

Jesteśmy wspierani przez światowej klasy inwestorów, którzy w 2021 roku zebrali 100 milionów dolarów w Serii C, prowadzonej przez Verlinvest, przy udziale Luxor, DN Capital, C4 Ventures, Convivavilité Ventures, FITEC, 360 Capital Partners, Innogest i DIP.

Nowi klienci zwiększyli się czterokrotnie w zeszłym roku, gdy wkroczyliśmy na nowe rynki międzynarodowe i objęliśmy 70 miast. Fundamentami naszego rozwoju jest efektywna współpraca, przejrzystość działania i wiara w naszą misję.

Nasz szybko rozwijający się i zróżnicowany międzynarodowy zespół (20 narodowości i wciąż rośnie), posiada biura we Włoszech (z siedzibą w Mediolanie i Weronie), Czechach, Francji i Polsce, a także możliwości pracy zdalnej w wielu innych krajach.

Application process

  • Applications for this position must be submitted in English. Applications submitted in other languages will not be considered.

Stanowisko

Do naszego oddziału w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Szoperów i Logistyki, która dołączy do Zespołu Koordynatorów. Ich zadaniem jest wspieranie naszych dostawców podczas zakupów spożywczych i zagwarantowanie skutecznej dostawy do klientów.

Empatia, zrozumienie potrzeb klienta i praca zespołowa to główne umiejętności miękkie wymagane na tym stanowisku.

Oferta dotyczy pracy na czas określony w systemie zmianowym.

Specjalista ds. Obsługi Szoperów i Logistyki / Shopper & Logistic Specialist, Łódź